Ośrodek Wypoczynkowy

catering / noclegi/ imprezy okolicznościowe

PATELNIA

Atrakcje w okolicy

 

Nasi klienci najwięcej czasu spędzają na plaży korzystając z atrakcji wodnych, sprzętu pływającego jak łódki i kajaki, które można wypożyczyć na miejscu. Powodzeniem cieszą się wycieczki do lasu na grzyby oraz innego  w poszukiwaniu runa leśnego (duże bogactwo poziomek, jagód, malin, borówek, żurawin, grzybów w zależności od tygodnia w którym przyjdzie Państwo spędzać czas w naszym ośrodku). 

Osobom preferującym aktywnie spędzać czas polecamy wyciąg nart wodnych w Augustowie na plaży miejskiej. W pobliżu są też wypożyczalnie rowerów, quady, paintball. 

 

W pobliżu ośrodka można udać się na spacery do atrakcyjnych miejsc jak: Studzieniczna z pięknie położoną kapliczką i kościołem które to odwiedzał nasz papież Jan Paweł II, leśna ścieżka dydaktyczna nad jeziorem Kalejty, śluza wodna w Przewięź lub Swoboda, dolina Suchej Rzeczki. 

 

Dla grup pomagamy organizować dodatkowe atrakcje jak wycieczki gondolami lub statkiem żeglugi śródlądowej, wycieczki po Suwalszczyźnie oraz do Wilna, spływy kajakowe. Grupy spędzające czas w naszym ośrodku mają możliwość korzystania z plaży, ogniska, grilla.