top of page

Ośrodek Wypoczynkowy

catering / noclegi/ imprezy okolicznościowe

PATELNIA

Położenie

Położenie.

 

Ośrodek Wypoczynkowy Patelnia leży nad jeziorem Białym w Augustowie. Domki kempingowe są położone bezpośrednio nad jeziorem (od 20 do 30m d linii jeziora) W bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka jest największa i najładniejsza piaszczysta plaża Augustowszczyzny o nazwie "Patelnia". W bliskim sąsiedztwie znajdują się śluza wodna pomiędzy jeziorami Białe i Studzieniczne (300m), jezioro Studzieniczne (350m), jezioro Kalejty 800m, miejscowość Studzieniczna z pięknie położoną kapliczką na półwyspie. Osrodek położony jest w Puszczy Augustowskiej w której nie trudno spotkać dzikie zwierzęta i rzadkie ptactwo. Dla wytrwałych wędrowców i miłośników przyrody polecamy dolinę Suchej Rzeczki położoną około 5km w głąb lasu (dojście tylko pieszo). 

 

Oferta. (noclegi, catering)

Oferujemy znakomitą kuchnię regionalną, nasza stołówka czynna jest od godziny 7 rano, podajemy smaczne śniadania, obiady do wyboru z karty menu, dla grup zorganizowanych kolacje. Szeroki wybór świeżych potraw i atrakcyjna cena to główne atuty naszej kuchni.

Na terenie ośrodka posiadamy domki kempingowe z łazienką i tarasem z którego goście mogą spędzić czas z widokiem na jezioro Białe, Cena w 2, 4 i 5 osobowych domkach zależy od długości pobytu i standardu. 

bottom of page